BODY KILLER FITNESS

Butikowe studio fitness dla kobiet

Body Killer Fitness to wyjątkowe miejsce stworzone z myślą o kobietach, które dbają i cenią swój wygląd , zdrowie oraz sprawność fizyczną i psychiczną. Body Killer Fitness jest to fitness butikowy, którego celem jest przede wszystkim indywidualne podejście do klienta oraz luksusowe udogodnienia.

Naszym priorytetem jest:

  • Indywidualne podejście – dlatego też oferujemy kameralne grupy treningowe ( max 15 os.) oraz możliwość korzystania z indywidualnych treningów z trenerem personalnym.
  • Brak monotonii treningowej – dlatego tez zajęcia bazują na nowoczesnych formach fitnessu i indywidualnie opracowanych programach treningowych.
  • Profesjonalizm – zapisując się na zajęcia bądź treningi personalne oddajecie się w ręce wysoko wykwalifikowanej kadry trenerskiej i instruktorskiej , która jest do dyspozycji 24h na dobę klienta.
  • Innowacyjność – wyróżnia nas nowoczesny sprzęt na polskim rynku fitness, naszym głównym produktem są kinetyczne gumy (KineticBANDSkiller) i autorskie programy treningowe tj; (BootyKiller),(BungeeGym).
  • Dla zapracowanych i zabieganych, mamy 50 minutowe treningi dzięki którym wysmuklisz i zgubisz zbędne kilogramy i poczujesz się znacznie lepiej.

Co zyskujesz?

Marka Body Killer Fitness

Stając się franczyzobiorcą Body Killer Fitness, od pierwszego dnia działalności pracujecie Państwo z marką, która odniosła sukces. Korzystacie Państwo także ze znaków towarowych, praw autorskich, tajemnic handlowych, standardów komunikacji i obsługi klienta oraz wszelkich zastrzeżonych dokumentów wewnętrznych, procesów i formuł należących do marki Kids Studio.

Dostęp do know-how

Przystępując do sieci franczyzowej Body Killer Fitnes, uzyskujecie Państwo dostęp do know-how firmy, czyli gotowego przepisu na prowadzenie biznesu. Bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków i wypracowywania strategii rynkowych otrzymujecie Państwo gotowy wzór postępowania.

Korzyści z działań reklamowych i promocyjnych prowadzonych przez właściciela marki Body Killer Fitness

Wejście do sieci franczyzowej, daje możliwość korzystania z efektów dużej kampanii reklamowej organizowanej przez dawcę licencji dla całej sieci.

Wsparcie ze strony właściciela marki Body Killer Fitness

Będąc właścicielem i twórcą marki Body Killer Fitness, każdego franczyzobiorcę traktujemy jak partnera, będziemy wspierać Państwa w sukcesach i nie pozwolimy, by w razie kłopotów zostali Państwo sami. Służymy pomocą i radą na każdym etapie Państwa działalności. Oferujemy pomoc obejmującą m.in. doradztwo w zakresie rozpoczęcia własnej działalności gospodarczej, znalezienie odpowiedniej lokalizacji, możliwość skorzystania ze sprawdzonej ekipy remontowo-budowlanej, dostosowanie lokalu do standardów sieci czy szkolenia w zakresie prowadzenia biznesu, księgowości, promocji i marketingu.

Kształcenie i rozwój

Ewentualne braki franczyzobiorcy w podstawowej czy specjalistycznej wiedzy uzupełnimy przez autorski program szkoleniowy. Zanim rozpoczniecie Państwo działalność, przejdziecie cykl szkoleń i warsztatów. Również pracownicy, których zatrudnicie, zostaną przeszkoleni. Instruktorzy zostaną wtajemniczeni w szczegółowy, autorski program stworzony na potrzeby Body Killer Fitness. Oprócz tego przekażemy Państwu podręcznik operacyjny, do którego będziecie Państwo mogli zajrzeć w przypadku jakichkolwiek wątpliwości. Będziemy służyć Państwu naszym doświadczeniem.

Przybliżone koszty uruchomienia oddziału

Min. kwota inwestycji:
od 40 000 PLN
Wykupienie licencji:
od 10 000 PLN
Zakup materiałów do standaryzacji wnętrz:
od 20 000 PLN
Stała opłata miesięczna:
1 000 PLN
Roczna opłata marketingowa:
3 000 PLN

UWAGA: Wszystkie podane koszty stanowią wartości do negocjacji. Kwoty są cenami netto.

Warunki systemu franczyzowego Body Killer Fitness

Warunki lokalizacyjne: miasto powyżej 10 tys. mieszkańców

Warunki lokalowe: lokal min. 70 m2

Warunki stawiane wobec franczyzobiorcy:

  • Osobiste zaangażowanie
  • Podstawowa wiedzy z zakresu prowadzenia działalności gospodarczej
  • Umiejętności pracy z ludźmi
  • Zaangażowanie i konsekwencja w dążeniu do osiągania wyznaczonych celów

Kontakt