AKADEMIA MŁODEGO WOJOWNIKA

Szkoła sztuk walki dla dzieci

Celem naszej akademii jest nie tylko rozwój i poprawa zdolności motorycznych oraz nauka sztuk walki naszych adeptów. Chcemy aby nasi uczniowie poprzez trening sztuk walki i poprzez treningi siłowo- wytrzymałościowe stawali się lepszymi ludźmi.

Co zyskujesz?

Marka Akademia Młodego Wojownika

Stając się franczyzobiorcą AMW, od pierwszego dnia działalności pracujecie Państwo z marką, która odniosła sukces. Korzystacie Państwo także ze znaków towarowych, praw autorskich, tajemnic handlowych, standardów komunikacji i obsługi klienta oraz wszelkich zastrzeżonych dokumentów wewnętrznych, procesów i formuł należących do marki AMW.

Dostęp do know-how

Przystępując do sieci franczyzowej AMW, uzyskujecie Państwo dostęp do know-how firmy, czyli gotowego przepisu na prowadzenie biznesu. Bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków i wypracowywania strategii rynkowych otrzymujecie Państwo gotowy wzór postępowania.

Korzyści z działań reklamowych i promocyjnych prowadzonych przez właściciela marki AMW

Wejście do sieci franczyzowej, daje możliwość korzystania z efektów dużej kampanii reklamowej organizowanej przez dawcę licencji dla całej sieci.

Wsparcie ze strony właściciela marki Akademia Młodego Wojownika

Będąc właścicielem i twórcą marki AMW, każdego franczyzobiorcę traktujemy jak partnera, będziemy wspierać Państwa w sukcesach i nie pozwolimy, by w razie kłopotów zostali Państwo sami. Służymy pomocą i radą na każdym etapie Państwa działalności. Oferujemy pomoc obejmującą m.in. doradztwo w zakresie rozpoczęcia własnej działalności gospodarczej, znalezienie odpowiedniej lokalizacji, możliwość skorzystania ze sprawdzonej ekipy remontowo-budowlanej, dostosowanie lokalu do standardów sieci czy szkolenia w zakresie prowadzenia biznesu, księgowości, promocji i marketingu.

Kształcenie i rozwój

Ewentualne braki franczyzobiorcy w podstawowej czy specjalistycznej wiedzy uzupełnimy przez autorski program szkoleniowy. Zanim rozpoczniecie Państwo działalność, przejdziecie cykl szkoleń i warsztatów. Również pracownicy, których zatrudnicie, zostaną przeszkoleni. Instruktorzy zostaną wtajemniczeni w szczegółowy, autorski program stworzony na potrzeby AMW. Oprócz tego przekażemy Państwu podręcznik operacyjny, do którego będziecie Państwo mogli zajrzeć w przypadku jakichkolwiek wątpliwości. Będziemy służyć Państwu naszym doświadczeniem.

Przybliżone koszty uruchomienia oddziału

Min. kwota inwestycji:
od 40 000 PLN
Wykupienie licencji:
od 10 000 PLN
Zakup materiałów do standaryzacji wnętrz:
od 20 000 PLN
Stała opłata miesięczna:
1 000 PLN
Roczna opłata marketingowa:
3 000 PLN

UWAGA: Wszystkie podane koszty stanowią wartości do negocjacji. Kwoty są cenami netto.

Warunki systemu franczyzowego AMW

Warunki lokalizacyjne: miasto powyżej 10 tys. mieszkańców

Warunki lokalowe: lokal min. 110 m2

Warunki stawiane wobec franczyzobiorcy:

  • Osobiste zaangażowanie
  • Podstawowa wiedzy z zakresu prowadzenia działalności gospodarczej
  • Umiejętności pracy z ludźmi
  • Zaangażowanie i konsekwencja w dążeniu do osiągania wyznaczonych celów

Kontakt